archfiria_magda-3

ARCHFIRIA to wymyślone miejsce gdzie wyobraźnia styka się z rzeczywistością. Odważne i nieszablonowe pomysły zamieniają się w realne wnętrza otaczającej nas rzeczywistości. Dokładamy wszelkich starań aby przestrzeń którą tworzymy była odzwierciedleniem marzeń i potrzeb, a jakość która jest na wyciągnięcie ręki możliwa była do dotknięcia. Wieloletnie doświadczenie staje się twórczym narzędziem, którego umiejętne wykorzystanie pozwala zmieniać, przekształcać i formować wnętrza na nowo.

ARCHFIRIA WNĘTRZA to część szerszego spojrzenia na architekturę jako sztukę kreowania otaczającego nas świata. Podczas gdy budynki stanowiące od zewnątrz zawsze jakąś część przestrzeni publicznej wymagają pewnej dozy powściągliwości, to wewnątrz, wydaje się ograniczać nas może tylko wyobraźnia. Wnętrza są niczym ubranie, którym wyrazić możemy nas samych, nasze pasje, a przy pewnej dozie fantazji nawet nasze nastroje.

Jako właścicielka pracowni wnętrzarskiej z wykształcenia (dyplom Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie 2000r ), a miłośniczka mody z zainteresowania, staram się nadawać tej części procesu projektowego odpowiedniego klimatu, koloru i funkcji. Tylko dzięki starannemu doborowi osób współpracujących oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów i elementów wyposażenia możliwe jest tworzenie rzeczy niezwykłych i mam nadzieję ponadczasowych.

podpis-300x115